Škrljevo serijom 13-0 u završne dvije minute odšrinulo vrata polufinala Alpe Adria kupa

Odličnu igru pružili su Karlo Uljarević i Josip Barnjak.

U prvoj utakmici četvrtfinala Alpe Adria kupa Škrljevo je poraženo 90-89 na gostovanju kod češke momčadi Usti nad Labem.

Momčad Damira Rajkovića ostvarila je vrlo povoljan rezultat uoči uzvrata u kojem kao domaćini imaju priliku dohvatiti polufinale.

Škrljevo je dobro otvorilo utakmicu. Nakon 10 minuta igre rezultat je glasio 17-24. Druga četvrtina prošla je u izjednačenoj igri. Škrljevo je imalo +11, domaćini se vratili na 3 poena zaostatka (40-43).

Igra na refule nastavljana je i u drugom poluvremenu. Kada su Usti nad Labem na dvije minute prije kraja stigli na 90-76 činilo se da Škrljevo čeka potop. No domaćini do kraja susreta nisu postigli niti jedan poen, a Škrljevo serijom 13-0 širom otvara vrata polufinala.

Karlo Uljarević je s 26 poena bio najefikasniji igrač Rajkovićeve momčadi. Pogodio je 5 trica iz šest pokušaja, Tomu je pridodao i 6 asistencija. Josip Barnjak je uz 22 poena imao 8 asistencija, 4 skoka i 3 osvojene lopte.