Treću utakmicu u nizu Cibosi se vratili iz debelog minusa i slavili

Autor: Z.D. Photo: Cedevita Olimpija Alez Fevzer

Nakon Splita i Cedevite Junior Vukovi su okrenuli i Cedevita Olimpiju

Još jedan u nizu velikih preokreta Cibone. Nakon što su u HT Premijer ligi gubili po 21 poena razlike od Splita i Cedevite Junior i na kraju upisali pobjede Cibosi su se u Ljubljani u ABA ligi vratili iz velikog minusa protiv Cedevite Olimpije i stigli do uspjeha.

Cibona je slavila 84-80.

Cedevita Olimpija je u 18. minuti imala 19 poena prednosti (49-30), a u 28. minuti +15 (69-54), Sve to bilo je nedovoljno za pobjedu.

Danko Branković i Mateo Drežnjak povukli su Cibonu do novog senzacionalnog preokreta.

Branković je s 20 poena i pet skokova bio najbolji igrač Cibone. Mateo Drežnjak ih je postigao 17, a po 10 su zabili Roko Prkačin i Amar Gegić.

Do kraja natjecanja u ABA ligi Cibona će odigrati još dvije zaostale utakmice, 15. travnja će gostovati u Beogradu kod Partizana, a 22. travnja će biti domaćin hrvatskom derbiju protiv Zadra.