Hrvatska
U11 PH: U polufinalu Grafičar-Sonik i Cedevita-Zagreb

U11 PH: U polufinalu Grafičar-Sonik i Cedevita-Zagreb

Autor: Krešimir Galić Photo: Košarkaški savez Zagreb

U dvoranama OŠ Zapruđe i OŠ Kajzerica u Zgrebu održava se Završni turnir PH u Mini košarci za dječake do 11 godina.

Turnir koji se igra pod pokroviteljstvom FIBA Europe i HKS-a, a u organizaciji KK Zagreb okupio je deset klubova koji su to pravo ostvarili osvojivši jedno od prva dva mjesta na regionalnim turnirima. 

Nakon dva dana razigravanja po skupinama poznati su polufinalisti. To su Grafičar, Zagreb, Vedevita i Sonik-Puntamika.

Pregled rezultata prvog i drugog dana i raspored razigravanja za plasman. 

PH U-11 (m), Skupina A - prvi dan

20.04.2018. 16:30 Kastav U11 - Zagreb U11 23:39
20.04.2018. 17:30 Borovo U11 - Grafičar U11 25:43
20.04.2018. 19:30 DOŠK Drniš  U11 - Kastav U11 53:18
20.04.2018. 20:30 Zagreb U11 - Borovo U11 67:2





















20.04.2018. / 16:30 8:19 15:20
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Kastav U11 Kastav U11 4 4 9 6 23
Zagreb U11 Zagreb U11 8 11 10 10 39
Kastav U11
Sebastijan Pozder 12, Jakov Tončinić 4, Gabriel Kremenović 4, Adrijan Pogorelić 3, Maks Bajt 0, Tijun Maćešić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Petar Stojanović 0, Jakov Zamarin 0, Ivan Hauser 0, Gabrijel Nekić 0, Roberto Gavranović 0, Patrik Boca 0.
Zagreb U11
Stjepan Zovkić 10, Marin Gerovac 6, Ivan Čabraja 6, Miha Kršić 4, Luka Grubić 4, Viktor Trtanj 3, Fran Franić 2, Luka Mikić 2, Domagoj Car 2, David Erjavec 0, Toma Popović 0, Marko Zanki 0.




20.04.2018. / 17:30 13:29 12:14
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Borovo U11 Borovo U11 5 8 6 6 25
Grafičar U11 Grafičar U11 12 17 8 6 43
Borovo U11
Marin Tomljenović 6, Ivan Ragač 6, Karlo Blagec 5, Veljko Bjelanović 4, Dario Slavka 2, Luka Cvitković 2, Boris Vojnović 0, Miloš Todorović 0, Roko Martini 0, Patrik Radić 0, Ognjen Miščević 0, Aleksandar Tintor 0.
Grafičar U11
Filip Crnković 9, Bruno Bačani 7, Lovro Šantavec 7, Matija Valdec 6, Matija Bačani 4, Ruben Gača 4, Vito Bačani 2, Dominik Vrabec 2, Lino Horvat 2, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Leo Sokač 0, Petar Šantavec 0.




20.04.2018. / 19:30 28:8 25:10
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
DOŠK Drniš  U11 DOŠK Drniš  U11 16 12 13 12 53
Kastav U11 Kastav U11 2 6 6 4 18
DOŠK Drniš  U11
Luka Milovac 9, Ante Vranjković 8, Ivan Vranjković 8, Ivan Ivić 6, Roko Budiša 6, Šime Vlaić 6, Lovro Mihaljević 4, Ante Vatavuk 4, Roberto Manojlović 2, Pavle Duvančić 0, Jan Nenadić 0, Nino Matić 0, Antonio Bilandžija 0.
Kastav U11
Gabriel Kremenović 8, Sebastijan Pozder 6, Petar Stojanović 2, Tijun Maćešić 2, Jakov Zamarin 0, Adrijan Pogorelić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Jakov Tončinić 0, Patrik Boca 0, Roberto Gavranović 0, Gabrijel Nekić 0, Ivan Hauser 0, Maks Bajt 0.




20.04.2018. / 20:30 31:2 36:0
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb U11 Zagreb U11 19 12 14 22 67
Borovo U11 Borovo U11 0 2 0 0 2
Zagreb U11
Marin Gerovac 18, Luka Grubić 12, Ivan Čabraja 11, Domagoj Car 6, Miha Kršić 6, Luka Mikić 4, Toma Popović 4, David Erjavec 2, Fran Franić 2, Viktor Trtanj 2, Marko Zanki 0, Stjepan Zovkić 0.
Borovo U11
Ivan Ragač 2, Aleksandar Tintor 0, Ognjen Miščević 0, Uroš Oreščanin 0, Patrik Radić 0, Dario Slavka 0, Marin Tomljenović 0, Luka Cvitković 0, Roko Martini 0, Karlo Blagec 0, Veljko Bjelanović 0, Aleksandar Čiča 0.


PH U-11 (m), Skupina B -  prvi dan

20.04.2018. 15:30 Vrijednosnice Osijek U11 - Cedevita U11 15:48
20.04.2018. 18:30 Oliva Vodnjan U11 - Čakovec U11 32:38
20.04.2018. 19:30 Sonik Puntamika U11 - Vrijednosnice Osijek U11 28:23
20.04.2018. 20:30 Cedevita U11 - Oliva Vodnjan U11 35:9





20.04.2018. / 15:30 8:22 7:26
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Vrijednosnice Osijek U11 Vrijednosnice Osijek U11 2 6 3 4 15
Cedevita U11 Cedevita U11 9 13 14 12 48
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Rejo 4, Juraj Goljak 4, Luka Šipka 3, Bruno Vukobratović 2, Gabrijel Jelečević 2, Luka Anđelić 0, Bartol Mišir 0, Ivan Mihaljević 0, Niko Polanjčec 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0.
Cedevita U11
Vedran Gugić 8, Arijan Krčelić 7, Domagoj Šuto 6, Bruno Bubalo 6, Franko Živko 5, Tonko Škugor 5, Toni Grašo 5, Marko Ivanković 2, Roko Dumanić 2, Lovro Jagić 2, Roko Grašo 0, Ante Skelin 0, Viktor Crnojević 0, Ivan Pavić 0.




20.04.2018. / 18:30 16:20 16:18
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Oliva Vodnjan U11 Oliva Vodnjan U11 5 11 10 6 32
Čakovec U11 Čakovec U11 12 8 8 10 38
Oliva Vodnjan U11
Loren Jugovac 23, David Smoljan 4, Edi Komić 2, Matijas Mošnja 2, Din Faljić 1, Matteo Divković 0, Leni Vinčić 0, David Božac 0, Roko Baretić 0, Marin Banovac 0, Marin Kolić 0, Antonio Chiavalon 0, Fabian Tomaš 0, Vito Jakovljević 0.
Čakovec U11
Nikola Hren 26, Dorijan Baksa 10, Lukas Antonović 2, Leon Horvat 0, Luka Florijanić 0, Filip Dominić 0, Jan Patafta 0, Boris Sabol 0, Borna Kelkedi 0, Lovro Stojko 0, Oliver Ostoja 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.




20.04.2018. / 19:30 10:14 18:9
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Sonik Puntamika U11 Sonik Puntamika U11 6 4 10 8 28
Vrijednosnice Osijek U11 Vrijednosnice Osijek U11 10 4 1 8 23
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 24, Andrej Jančijev 2, Roko Baričević 2, Karlo Gobin 0, Borna Benić 0, Petar Baković 0, Gabrijel Škibola 0, Paulo Fratucanov 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Šime Jurjević 0, I Babić 0.
Vrijednosnice Osijek U11
Bruno Vukobratović 6, Luka Rejo 5, Luka Anđelić 4, Luka Šipka 4, Juraj Goljak 2, Gabrijel Jelečević 2, Jakov Čepo 0, Bartol Mišir 0, D Vukoja 0, L Mrkonjić 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0, Mata Vidaković 0.




20.04.2018. / 20:30 19:5 16:4
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita U11 Cedevita U11 11 8 6 10 35
Oliva Vodnjan U11 Oliva Vodnjan U11 3 2 2 2 9
Cedevita U11
Roko Dumanić 6, Domagoj Šuto 4, Arijan Krčelić 4, Marko Ivanković 4, Ante Skelin 4, Bruno Bubalo 3, Roko Grašo 2, Vedran Gugić 2, Franko Živko 2, Ivan Pavić 2, Tonko Škugor 2, Viktor Crnojević 0, Lovro Jagić 0, Toni Grašo 0.
Oliva Vodnjan U11
Din Faljić 2, Marin Banovac 2, Marin Kolić 2, Loren Jugovac 2, Edi Komić 1, Matteo Divković 0, Fabian Tomaš 0, Antonio Chiavalon 0, Roko Baretić 0, David Božac 0, David Smoljan 0, Leni Vinčić 0, Matijas Mošnja 0, Vito Jakovljević 0.


PH U-11 (m), Skupina A - drugi dan 

20.04.2018. 16:30 Kastav U11 - Zagreb U11 23:39
20.04.2018. 17:30 Borovo U11 - Grafičar U11 25:43
20.04.2018. 19:30 DOŠK Drniš  U11 - Kastav U11 53:18
20.04.2018. 20:30 Zagreb U11 - Borovo U11 67:2
21.04.2018. 09:30 Zagreb U11 - DOŠK Drniš  U11 39:26
21.04.2018. 09:30 Grafičar U11 - Kastav U11 53:21
21.04.2018. 11:45 Kastav U11 - Borovo U11 23:27 P
21.04.2018. 11:45 DOŠK Drniš  U11 - Grafičar U11 21:30
21.04.2018. 13:45 Grafičar U11 - Zagreb U11 34:30
21.04.2018. 13:45 Borovo U11 - DOŠK Drniš  U11 19:47



21.04.2018. / 09:30 30:8 23:13
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Grafičar U11 Grafičar U11 13 17 14 9 53
Kastav U11 Kastav U11 6 2 6 7 21
Grafičar U11
Filip Crnković 12, Matija Valdec 9, Lino Horvat 8, Dominik Bregović 5, Bruno Bačani 5, Leo Sokač 4, Vito Bačani 4, Ruben Gača 3, Lovro Šantavec 2, Dominik Vrabec 1, Patrick Novak 0, Matija Bačani 0, Petar Šantavec 0.
Kastav U11
Gabriel Kremenović 6, Jakov Tončinić 6, Jakov Zamarin 2, Vito Veršić 2, Tijun Maćešić 2, Sebastijan Pozder 2, Petar Stojanović 1, Maks Bajt 0, Patrik Boca 0, Roberto Gavranović 0, Gabrijel Nekić 0, Ivan Hauser 0, Toni Stanić 0, Adrijan Pogorelić 0.



21.04.2018. / 09:30 20:16 19:10
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb U11 Zagreb U11 11 9 11 8 39
DOŠK Drniš  U11 DOŠK Drniš  U11 4 12 4 6 26
Zagreb U11
Ivan Čabraja 10, Viktor Trtanj 10, Domagoj Car 7, Luka Grubić 5, Marin Gerovac 3, Toma Popović 2, Luka Mikić 2, Stjepan Zovkić 0, Matej Savinc 0, Marko Zanki 0, David Erjavec 0, Miha Kršić 0.
DOŠK Drniš  U11
Ivan Vranjković 14, Lovro Mihaljević 6, Roko Budiša 3, Šime Vlaić 3, Ante Vranjković 0, Nino Matić 0, Roberto Manojlović 0, Jan Nenadić 0, Ante Vatavuk 0, Pavle Duvančić 0, Ivan Ivić 0, Antonio Bilandžija 0, Luka Milovac 0.
http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/dan-1-385x246.jpg 385w, http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/dan-1-768x491.jpg 768w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" width="800" height="511" >



21.04.2018. / 11:45 8:20 13:10
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
DOŠK Drniš  U11 DOŠK Drniš  U11 8 0 9 4 21
Grafičar U11 Grafičar U11 8 12 5 5 30
DOŠK Drniš  U11
Roko Budiša 7, Ante Vranjković 6, Jan Nenadić 3, Luka Milovac 3, Ivan Ivić 2, Pavle Duvančić 0, Ante Vatavuk 0, Roberto Manojlović 0, Nino Matić 0, Antonio Bilandžija 0, Ivan Vranjković 0, Lovro Mihaljević 0, Šime Vlaić 0.
Grafičar U11
Matija Valdec 16, Bruno Bačani 11, Matija Bačani 2, Filip Crnković 1, Lino Horvat 0, Leo Sokač 0, Ruben Gača 0, Petar Šantavec 0, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Vito Bačani 0, Dominik Vrabec 0, Lovro Šantavec 0.
http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/sonik-došk-385x289.jpg 385w, http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/sonik-došk-768x576.jpg 768w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" width="800" height="600" >



21.04.2018. / 11:45 6:9 15:12

PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Kastav U11 Kastav U11 1 5 7 8 2 23
Borovo U11 Borovo U11 5 4 4 8 6 27
Kastav U11
Gabriel Kremenović 9, Jakov Tončinić 5, Petar Stojanović 4, Sebastijan Pozder 3, Gabrijel Nekić 1, Adrijan Pogorelić 1, Tijun Maćešić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Jakov Zamarin 0, Ivan Hauser 0, Roberto Gavranović 0, Patrik Boca 0, Maks Bajt 0.
Borovo U11
Marin Tomljenović 6, Dario Slavka 6, Karlo Blagec 5, Ivan Ragač 5, Veljko Bjelanović 4, Ognjen Miščević 1, Uroš Oreščanin 0, Luka Cvitković 0, Boris Vojnović 0, Patrik Radić 0, Miloš Todorović 0, Aleksandar Čiča 0.



21.04.2018. / 13:45 16:21 18:9
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Grafičar U11 Grafičar U11 9 7 4 14 34
Zagreb U11 Zagreb U11 12 9 4 5 30
Grafičar U11
Bruno Bačani 11, Matija Valdec 11, Filip Crnković 6, Matija Bačani 4, Vito Bačani 2, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Dominik Vrabec 0, Lovro Šantavec 0, Lino Horvat 0, Leo Sokač 0, Ruben Gača 0, Petar Šantavec 0.
Zagreb U11
Domagoj Car 7, Toma Popović 6, Ivan Čabraja 5, Matej Savinc 4, Luka Grubić 4, Marin Gerovac 2, Luka Mikić 2, David Erjavec 0, Stjepan Zovkić 0, Fran Franić 0, Miha Kršić 0, Viktor Trtanj 0.



21.04.2018. / 13:45 11:28 8:19
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Borovo U11 Borovo U11 4 7 2 6 19
DOŠK Drniš  U11 DOŠK Drniš  U11 14 14 13 6 47
Borovo U11
Ivan Ragač 5, Dario Slavka 4, Marin Tomljenović 4, Ognjen Miščević 2, Uroš Oreščanin 2, Luka Cvitković 2, Miloš Todorović 0, Aleksandar Čiča 0, Aleksandar Tintor 0, Boris Vojnović 0, Patrik Radić 0, Roko Martini 0.
DOŠK Drniš  U11
Roko Budiša 12, Luka Milovac 8, Lovro Mihaljević 6, Ivan Ivić 6, Ante Vranjković 4, Roberto Manojlović 4, Nino Matić 3, Antonio Bilandžija 2, Jan Nenadić 1, Ante Vatavuk 1, Pavle Duvančić 0, Ivan Vranjković 0, Šime Vlaić 0.

PH U11 (A)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Grafičar U11 4 4 0 2 - 0 2 - 0 160 97 +63 8
2. Zagreb U11 4 3 1 2 - 0 1 - 1 175 85 +90 7
3. DOŠK Drniš  U11 4 2 2 1 - 1 1 - 1 147 106 +41 6
4. Borovo U11 4 1 3 0 - 2 1 - 1 73 180 -107 5
5. Kastav U11 4 0 4 0 - 2 0 - 2 85 172 -87 4

PH U-11 (m), Skupina B - drugi dan 

20.04.2018. 15:30 Vrijednosnice Osijek U11 - Cedevita U11 15:48
20.04.2018. 18:30 Oliva Vodnjan U11 - Čakovec U11 32:38
20.04.2018. 19:30 Sonik Puntamika U11 - Vrijednosnice Osijek U11 28:23
20.04.2018. 20:30 Cedevita U11 - Oliva Vodnjan U11 35:9
21.04.2018. 08:30 Čakovec U11 - Vrijednosnice Osijek U11 26:45
21.04.2018. 08:30 Cedevita U11 - Sonik Puntamika U11 63:31
21.04.2018. 10:45 Sonik Puntamika U11 - Čakovec U11 33:16
21.04.2018. 10:45 Vrijednosnice Osijek U11 - Oliva Vodnjan U11 44:27
21.04.2018. 12:45 Čakovec U11 - Cedevita U11 25:66
21.04.2018. 12:45 Oliva Vodnjan U11 - Sonik Puntamika U11 27:35



21.04.2018. / 08:30 10:23 16:22
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Čakovec U11 Čakovec U11 7 3 12 4 26
Vrijednosnice Osijek U11 Vrijednosnice Osijek U11 11 12 12 10 45
Čakovec U11
Nikola Hren 20, Dorijan Baksa 3, Lukas Antonović 2, Oliver Ostoja 1, Leon Horvat 0, Lovro Stojko 0, Borna Kelkedi 0, Boris Sabol 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Luka Florijanić 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Šipka 18, Luka Rejo 12, Juraj Goljak 4, Bruno Vukobratović 4, Luka Mrkonjić 2, Mata Vidaković 2, Luka Anđelić 2, Niko Polanjčec 1, Matej Debeljak 0, Gabrijel Jelečević 0, Jakov Čepo 0, Luka Mastanjević 0.
 http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/dan-33-385x289.jpg 385w, http://www.ksz-zagreb.hr/wp-content/uploads/2018/04/dan-33-768x576.jpg 768w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" width="800" height="600">



21.04.2018. / 08:30 43:18 20:13
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita U11 Cedevita U11 26 17 8 12 63
Sonik Puntamika U11 Sonik Puntamika U11 4 14 7 6 31
Cedevita U11
Viktor Crnojević 12, Bruno Bubalo 8, Domagoj Šuto 8, Ante Skelin 8, Lovro Jagić 6, Arijan Krčelić 6, Roko Dumanić 5, Ivan Pavić 4, Toni Grašo 2, Roko Grašo 2, Marko Ivanković 2, Tonko Škugor 0, Franko Živko 0, Vedran Gugić 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 22, Karlo Gobin 5, Andrej Jančijev 3, Roko Baričević 1, Paulo Fratucanov 0, Gabrijel Škibola 0, Petar Baković 0, Ante Brkić 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Šime Jurjević 0, Ivano Babić 0.



21.04.2018. / 10:45 20:14 13:2
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Sonik Puntamika U11 Sonik Puntamika U11 7 13 7 6 33
Čakovec U11 Čakovec U11 6 8 0 2 16
Sonik Puntamika U11
Ante Brkić 10, Luka Bičić 9, Roko Baričević 7, Paulo Fratucanov 2, Roko Dukić 2, Andrej Jančijev 2, Šime Jurjević 1, Ivan Filipović 0, Ivano Babić 0, Gabrijel Škibola 0, Petar Baković 0, Toni Škara 0, Karlo Gobin 0.
Čakovec U11
Nikola Hren 6, Luka Florijanić 4, Dorijan Baksa 4, Fran Posavec 2, Boris Sabol 0, Borna Kelkedi 0, Oliver Ostoja 0, Lovro Stojko 0, Leon Horvat 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Lukas Antonović 0, Matej Lisjak 0.



21.04.2018. / 10:45 27:13 17:14
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Vrijednosnice Osijek U11 Vrijednosnice Osijek U11 21 6 5 12 44
Oliva Vodnjan U11 Oliva Vodnjan U11 4 9 6 8 27
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Šipka 14, Luka Rejo 12, Bruno Vukobratović 11, Jakov Čepo 2, Niko Polanjčec 2, Gabrijel Jelečević 1, Luka Anđelić 1, Juraj Goljak 1, D Vukoja 0, Luka Mrkonjić 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0, Mata Vidaković 0, Bartol Mišir 0.
Oliva Vodnjan U11
Edi Komić 8, Loren Jugovac 6, Leni Vinčić 6, Matteo Divković 3, David Smoljan 2, Din Faljić 2, Fabian Tomaš 0, David Božac 0, Roko Baretić 0, Antonio Chiavalon 0, Marin Banovac 0, Matijas Mošnja 0, Vito Jakovljević 0.



21.04.2018. / 12:45 17:10 10:25
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Oliva Vodnjan U11 Oliva Vodnjan U11 6 11 2 8 27
Sonik Puntamika U11 Sonik Puntamika U11 10 0 15 10 35
Oliva Vodnjan U11
Edi Komić 6, Matteo Divković 6, Loren Jugovac 5, Din Faljić 4, Leni Vinčić 2, Matijas Mošnja 2, Marin Kolić 2, Vito Jakovljević 0, Fabian Tomaš 0, Antonio Chiavalon 0, Marin Banovac 0, Roko Baretić 0, David Božac 0, David Smoljan 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 19, Roko Baričević 8, Karlo Gobin 4, Šime Jurjević 2, Andrej Jančijev 2, Roko Dukić 0, Ante Brkić 0, Petar Baković 0, Gabrijel Škibola 0, Paulo Fratucanov 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Ivano Babić 0.



21.04.2018. / 12:45 15:32 10:34
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Čakovec U11 Čakovec U11 7 8 4 6 25
Cedevita U11 Cedevita U11 22 10 16 18 66
Čakovec U11
Nikola Hren 13, Dorijan Baksa 6, Luka Florijanić 6, Borna Kelkedi 0, Oliver Ostoja 0, Lovro Stojko 0, Leon Horvat 0, Boris Sabol 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Lukas Antonović 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.
Cedevita U11
Vedran Gugić 12, Tonko Škugor 12, Roko Grašo 8, Viktor Crnojević 6, Domagoj Šuto 6, Roko Dumanić 5, Bruno Bubalo 4, Franko Živko 4, Lovro Jagić 4, Ivan Pavić 2, Arijan Krčelić 2, Ante Skelin 1, Toni Grašo 0, Marko Ivanković 0.

PH U11 (B)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cedevita U11 4 4 0 2 - 0 2 - 0 212 80 +132 8
2. Sonik Puntamika U11 4 3 1 2 - 0 1 - 1 127 129 -2 7
3. Vrijednosnice Osijek U11 4 2 2 1 - 1 1 - 1 127 129 -2 6
4. Čakovec U11 4 1 3 0 - 2 1 - 1 105 176 -71 5
5. Oliva Vodnjan U11 4 0 4 0 - 2 0 - 2 95 152 -57 4

PH U-11 (m), Za 9.mjesto

22.04.2018. 09:00 Kastav U11 - Oliva Vodnjan U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 7.mjesto

22.04.2018. 09:00 Borovo U11 - Čakovec U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Polufinale

22.04.2018. 10:00 Zagreb U11 - Cedevita U11 (OŠ Kajzerica)
22.04.2018. 10:00 Grafičar U11 - Sonik Puntamika U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 5. mjesto

22.04.2018. 12:00 DOŠK Drniš  U11 - Vrijednosnice Osijek U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 3. mjesto

22.04.2018. 12:00 Poraženi A1 - B2 - Poraženi A2 - B1 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Finale

22.04.2018. 13:00 Pobjednik A1- B2 - Pobjednik A2 - B1 (OŠ Kajzerica)