Autor: KK Vrijednosnice Osijek Photo: KK Dubrovnik

Prva muška liga

U Dubrovniku je odigran derbi između Dubrovnika i Vrijednosnica u kojem su slavili domaćini.

KK Dubrovnik - KK Vrijednosnice Osijek 75:62 (26:13, 15:20, 18:13, 16:16)

Dubrovnik: Dubelj 33, Guštin, Vujičić F.13, Šutalo 2, Levi 12, Vujičić J, Došen 9, Klarić, Zadro, Vodopija 6, Kovačević, Zorić. Vrijednosnice: Bradford 15, Vladović 6, Budimir 15, Šiško 5, Krajina 13, Flanjak, Dmitrović, Tomljenović 2, Bošnjak 6, Perković, Sudžum.

Brokeri su loše otvorili utakmicu, ekipa Dubrovnika je u prvih 10 minuta imala vodstvo od 13 poena (26:13). U prvom poluvremenu Vrijednosnice su imale velik broj pogrešaka čak 13 iz kojih je domaćin zabijao poene. Preokret Vrijednosnice prave početkom drugog poluvremena kada izjednačuju za 43:43, no do kraja četvrtine domaćin opet ostvaruje prednost od 13 poena za 59:46. Do kraja se Brokeri više nisu uspjeli približiti Dubrovniku koji zasluženo odnosi bodove rezultatom 75:62.

Dubrovnik: Dubelj 33, Guštin, Vujičić F.13, Šutalo 2, Levi 12, Vujičić J, Došen 9, Klarić, Zadro, Vodopija 6, Kovačević, Zorić.

Vrijednosnice: Bradford 15, Vladović 6, Budimir 15, Šiško 5, Krajina 13, Flanjak, Dmitrović, Tomljenović 2, Bošnjak 6, Perković, Sudžum.