Pogledajte atraktivne akcije LeBrona i Wadea.

Philadelphia 76ersi su slavili kod Clevelanda i nanijeli im i treći uzastopni domaći poraz. Lakersi su gostovali na Floridi gdje su razbili Miami, a Ivica Zubac je opet dobro iskoristio svoju minutažu.

Utakmica Philadelphije i Clevelanda bila je neizvjesna, a u posljednji se period ušlo vodstvom 76ersa 77:71. Cavsi nisu uspjeli preokrenuti, a Philadelphija je na kraju slavila s 108:97 uz manji incident na kraju u kojem je sudjelovao naš Dario Šarić. 76ersi su se ovom pobjedom dodatno približili Cavsima koji na trećem mjestu istoka imaju dva poraza manje i tri pobjede više . LeBron James je odigrao još jednu odličnu utakmicu s 30 poena, 9 skokova i 8 asistencija, ali nije imao previše raspoložene suigrače. Nakon njega, najviše je zabio Larry Nance koji je ušao s klupe i upisao 13 poena i 7 skokova. Philadelphia kod koje je cijela petorka bila dvoznamenkasta, najviše je zabio JJ Redick, 22 poena. Ben Simmons je ubacio 18 uz 9 skokova i 8 asistencija, Joel Embiid 17 uz 14 skokova i 6 asistencija, a naš Dario u 29 minuta na terenu postigao je 16 poena uz 9 skokova uz šut iz igre 5/13, tricu je gađao 2/5, a slobodna bacanja 4/4.

Fantastična akcija Lebrona.

Lakersi su razbili Miami koji je nakon prve četvrtine imao vodstvo 36:33. Lakersi su odigrali odličnu drugu četvrtinu koju su dobili s 40:26, a razliku su dodatno povisili u posljednjem periodu za konačnih 131:113. Isaiah Thomas predvodio je Lakerse s 29 poena, 6 asistencija i 4 skoka ušavši s klupe dok je Julius Randle zabio 25 uz 6 skokova i dva asista. Zubac je igrao 17 minuta, a ubacio je 6 poena uz 4 asistencije i 3 skoka. Iz igre je šutirao 1/3, a slobodna bacanja 4/4.

Kako je Wade "školovao" Balla.

Bogdan Bogdanović je s 23 poena, 6 skokova i 3 asistencije predvodio Kingse do pobjede u produžetku protiv Netsa s 116:111 dok je Portland slavio protiv Minnesote s 108:99, a do pobjede ih je predvodio Damian Lillard s 35 poena, 7 skokova i 4 asistencije dok je Jusuf Nurkić ubacio 16 poena uz 6 skokova.