Vodopija i Došen predvodili Gospare do pobjede kod Zapruđa

Autor: KK Zapruđe

Obojica su imala double-double učinak.

Dubrovnik je u 8. kolu Prve muške lige protutnjao kroz Zapruđe i uzeo dva važna boda.

Košarkaši Dubrovnika u svakom su pogledu košarkaške igre nadvisili domaćina te pokazali zalaganjem, disciplinom i preciznošću kako se bori za boje svoga Kluba.

Početak utakmice nudio je neizvjesnost, jer u 6 minuti Klokani su vodili s 12:6, nakon koje gosti zabijaju 10 poena u nizu, preuzimaju vodstvo te nakon 14 minute vode s 12 razlike, a do poluvremena se igra koš za koš.

Drugo poluvrijeme nudi istu sliku: brzinu, lepršavost u napadu, energičnost i skok u obrani Dubrovčana, a tromost i stihiju bez skoka kod Zapruđa.

Prvo imena utakmice zasigurno su Ivan Vodopija s 25 poena i 12 skokova i Nikola Došen s 21 ubačajem s 10 asistencija.

Kod Zapruđa na visini je bio samo kapetan Filip Stanić s 20 poena.