Vrijednosnice opet uzele bodove u gostima

Autor: BB.hr/Vrijednosnice Osijek Photo: KK Vrijednosnice Osijek

Bolji od Stoje

Vrijednosnice Osijek su u 4. kolu Prve muške lige u Puli pobijedile KK Stoju. 80:90.

Vrijednosnice su odigrale dobro prvo poluvrijeme, nakon prvih 20 minuta imale su vodstvo od 22 poena za 36:58, domaćin je prvih 18 poena ostvario bez promašaja.

U drugom poluvremenu Brokeri prve četiri minute nisu poentirali gdje su domaćini smanjili zaostatak na 45:58. Kako se približavao kraj utakmice tako je padala koncentracija i ritam Vrijednosnica, Stoja je nekoliko puta smanjila zaostatak na manje od 10 poena.

Dvije minute prije kraja domaćin se približio na 6 poena zaostatka (78:84), no posljednje poteze bolje su iskoristili Brokeri koji pobjeđuju sa 80:90. Vrijednosnice Osijek predvodili su Kujundžić sa 20 i Budimir sa 17 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 04.11. protiv Gorice u Gradskom vrtu u 17:00

KK Stoja - KK Vrijednosnice Osijek 80:90 (21:33, 15:25, 28:17, 16:15)

Stoja: Maljić 18, Dasko 9, Gustovarac 3, Travica 7, Matić 20, Cetina 2, Cukerić, Banko, Mlatac 2, Kordiš 19. Vrijednosnice: Ashton 16, Kujundžić 20, Vladović 9, Šiško 4, Primorac 13, Flanjak, Dmitrović 5, Budimir 17, Divić, Šuvak 6.