Zadar preokretom do pobjede nad Oostendeom, evo liste strijelaca

Autor: L.T. Photo: KK Zadar

Trening utakmica

Košarkaši Zadra danas su odigrali trening utakmicu protiv prvaka Belgije, Filou Oostende. Utakmica je je bila zatvorena za gledatelje, a slavio je Zadar rezultatom 73:70.

Igrači Danijela Jusupa su na poluvremenu imali prednost od 7 poena (46:39) da bi gosti koje trenira Zadranin Dario Gjergja u trećoj prvo sustigli, a onda i prestigli domaćine i otišli na +10 (57:67).  U posljednjoj četvrtini novi preokret. Zadar ostavlja Belgijance na tri poena, zabija ih 17 i ostvaruje pobjedu.

Zadar - Filou Oostende 74:70 (24:18, 22:21, 11:28, 17:3)

Zadar: Kos, Gilbert 2, Rebec 3, Ramljak 9, Wahl 14, Klarica 3, Gegić 16, Proleta 3, Žganec 12, Dundović, Kalajžić 12.

Oostende: Buysse, Mennes 15, Tass 9, Buysschaekt 5, Bratanović 1, Meevesen, Verstraete 8, Audige 14, Gillet 3, Efono 2, Mintz 13.